Üritused

Joogalaager Kreekas


2-10.09.2021
Piret Jõemägi ja Hille Kalmus

LAAGER LÜKKUB AASTA VÕRRA EDASI JA TOIMUB 02 – 10.09.2021

TEEKOND LÄBI TŠAKRATE – TURVATUNDEST AVARDUMISENI

Rännakul läbi peamiste energiakeskuste kohtume kundalini jooga abiga selliste teemadega nagu: turvatunne, loovus/seksuaalsus, sisemine jõud/tegutsemine, tingimusteta armastus/kaastunne, eneseväljendus, intuitsioon/vastandite ühtsus, ühendus ja avardumine. 

Joogatundidest vabal ajal otsime üles kõige kaunimad rannasopid, käime ujumas ja mägedes matkamas.

KOHT –  Zarakes, Evia saar, Kreeka 

Zarka Villas https://www.zarkavillas.com/ on mugavate villade ja basseiniga kompleks maalilises paigas mägede vahel. Rohelus, vaikus, oliivipuud, päike ja vesi – seal on kõik, mida ühelt joogapuhkuselt oodata võiks.

MAJUTUS – on 2-kohalistes tubades ja maja kõrval on suur bassein, võimalus päevitada, omaette olla, jalutada, matkata ja imelisi päikeseloojanguid nautida.

Ruumi on 18 osalejale.

TOIT –  on puhas ja päikese maitsega – see tuleb kohalike farmerite puhastelt põldudelt. 

Midagi siin pole tehtud ainult turistidele, seega on igas tavernas garanteeritud maitsvad, kodused ning klassikalised Kreeka söögid, kui on vabal ajal soov välja lõunatama minna. Hommikusöögiks on puder, marjad, leib, määrded; päeval on saadaval  pähklid ja puuviljad ning õhtul rikkalik taimetoit ja joogatee.

TRANSPORT –  Kohapeal liigume ringi rendiautodega. Autod on lennujaama ette tellitud. Lennujaamast sõidame umbes tund aega sadamasse, kust praamiga 45 minutiga saarele saab. Edasi veel 15 minutit autoga ja olemegi kohal.

ATEENA – Viimase päeva (10.09) hommikul tuleme praamiga tagasi mandrile ja sõidame Ateenasse. Ateenaga tutvumiseks on aega peaaegu terve päev. Õhtul sõidame lennujaama, anname ära rendiautod ja lend koju algab 23.20.

AJAKAVA

07.00 – 08.30 Jooga (Piret Jõemägi)
08.30 – 10.00 Hommikusöök (Hille)
10.00 – 16.00 Puhkus ja vaba aeg. 
16.00 – 18.00 Jooga (Piret jõemägi)
18.00 – 20.00 Õhtusöök (Hille)

HIND 990€ –  sisaldab majutust villades, rendiautot kogu reisi vältel, kütust, praamipileteid, toitlustust ja programmi (jooga ja matkad). Varjatud lisakulusid ei ole, vaid lennupilet tuleb igaühel endal osta ja veidi taskuraha Ateena päevaks. Kuupäevad oleme sättinud Tallinn-Ateena-Tallinn otselendude järgi. Seda lendu pakub Aegean Air ning nende kodulehe http://en.aegeanair.com/ kaudu peakski pileti lunastama. Edasi-tagasi lennupileti hind hetkel 201€.  Tallinnast sõidame välja 2.09 kell 03.35.

TEIE REISIJUHID: 

Jooga – Piret Jõemägi
Toidud ja muu korraldus – Hille

Logistikat ja matkasid korraldab (distantsilt) Nele, kes on saarel elanud. Ta teab kõige ilusamaid peidetud randasid, parimaid söögikohti ja unustatud matkaradasid.

REGISTREERIMINE JA TASUMINE:

Koha broneerimiseks kirjuta hille.kalmus@gmail.com, et tasuda tagastamatu ettemaks 250€ hiljemalt 31.märtsiks 2021. Ülejäänud summa, 740€ tuleb tasuda hiljemalt 31.08.2021 (võimalik tasuda mitmes osas).

Kui on küsimusi, anna julgelt teada:

Hille: hille.kalmus@gmail.com, telefon +372 507 7199

https://kundalinistuudio.ee/uritused/