TRE harjutused

TRE harjutuste tsükkel koosneb 7 harjutusest, kokku pandud tai chi, jooga, bioenergeetiliste harjutuste baasil. Harjutuste tsükli looja on ameeriklane David Berceli. www. traumaprevention.com

Harjutuste eesmärk on vabastada pinged sügaval kõhus asuvas psoases ehk nimmeniude lihases. Psoas on väga huvitav sügaval kõhus asuv suur lihaskond, mis suhtleb aktiivselt ajuga. Psoas saadabpidevalt signaale ajuosadesse, kus talletatakse mälestusi ja mis reageerivad ohuolukordades.

Harjutused tekitavad kehas kergeid vappeid ja värinat. Värin on keha loomulik instinkt nagu haigutamine. Värinad räägivad ajuga „keha keeles“ ja ütlevad: „ Nüüd on kõik hästi. Kõik on korras“.

Seetõttu mõjub TRE harjutuste tsükkel väga rahustavalt ja lõõgastavalt kui kannatad unehäirete, ärevuse, stressi ja seksuaalelu või seedimisprobleemide käes. Samuti on TRE kasulik enamikele inimestele igapäeva stressitaseme hoidmisel normaalsena.

TRE ei sobi, kui sa oled rase, kui sul on süda väga haige, kui sul on väga kõrge vererõhk või on diagnoositud epilepsia või psüühilisi haigusi nagu skisofreenia, bipolaarsus, psühhoose jt.

Ainult TRE peale loota ei ole mõtet, kui on tegemist sügavate traumade või  elukriisidega.TRE on psühhoteraapiat toetav ravi, kuna ainult rääkides ja mõtteid korrastades ei ole võimalik keha sisemisi pingeid vabastada. Kui elus on suured probleemid või üleelamised siis tuleks kindlasti lisaks TRE-le minna ka teraapiasse.

Ühe tunni tasu on 15 eur. Kui sa soovid käia regulaarselt, siis võid osta endale 4x sooduskaardi 48 eur, mis kehtib kolm kuud.

thumbnail__MG_8326-000

Juhendajast: TRE praktika tuli minu ellu 2011 aastal ja on muutnud elu palju rõõmsamaks ja pingevabamaks. Olen juhendanud TRE gruppe alates 2013 aastast, kui lõpetasin TRE juhendajate koolituse Ole Ry ja Susanne Anderssoni käe all. Töötan igapäevaselt holistilise regressiooni ja vabastava hingamise terapeudina Hingamistoas.

Toreda kohtumiseni Kundalini stuudio saalis, Kert Grünberg
www.hingamistuba.ee

TRE harjutused toimuvad 2019: 13.09, 27.09, 11.10, 25.10, 8.11, 29.11
2020: 10.01, 24.01, 7.02, 21.02, 6.03, 20.03, 3.04, 17.04, 8.05