Shindo massaaž

Shindo massaaž koosneb pea-, turja-, selja- ja varbamassaažist ning meridiaanipaaride venitustest koos toetava massaažiga. Puudutuse osa on oluline – kuigi puudutusega ei saa pinget või valu täielikult ära võtta, on sellel ometi müstiliselt leevendav ja tervendav mõju.

Puudutades ja mõjutades keha peal olevaid energiakanalite punkte, jõuab mõju nii lihaste kui keha siseorganiteni. Massaaž mõjutab ka vaimset tasakaalu vabastades negatiivseid emotsioone ja mõtteid.

Shindo massaaž koos 6 peamise meridiaanipaari venitusega on tõhusaks leevenduseks, kui inimesel esineb seljavaevusi, jäikust turja- ja õlapiirkonnas, peavalusid, frustratsiooni, puusa- ja põlveliigeste vaevusi, neeru- või sapikive, krampe, unetust, pinget ja väsimust silmades jne.

Energia kehas hakkab voolama ja selle tulemuseks on keha tervenemine. Inimene tunneb ennast rahuliku ja lõõgastununa. Keha masseeritakse käte, küünarnukkide, jalgade ja põlvedega.

Shindo massaaži vastunäidustuseks on haiguse äge faas ja/või kõrge palavik.
Shindo massaaži ei soovitata raseduse ajal.

Individuaalset shindo massaaži  teeb  Hille Kalmus (aeg eelnevalt kokku leppida)

hille

Hille:“Kundalini joogat praktiseerides tekkis mul sügavam huvi energiakanalite vastu – mis need täpsemalt on, kus asuvad, mida energia blokeerumine sisuliselt tähendab ja kuidas on võimalik neid blokeeringuid vabastada? Kõik need küsimused juhatasid mind shindo venitusteni ja instruktorikoolituseni. ”

Minu kontakt:
e-post: hille.kalmus@gmail.com