Ruumide rent

Kundalini Stuudio ruume on võimalik rentida workshopideks, koolitusteks, kursusteks, grupiteraapiateks, vestlusringideks, meditatsiooniõhtuteks jms.

Joogasaalis on 25 matti, sama arv pleede ja joogapatju; soklikorrusel on 20 tooli. Joogasaali suurus 50m2, soklikorruse ruumi suurus samuti 50m2. Stuudios on väga heal tasemel helitehnika koos võimendusega, mille võib ühendada kas arvuti või telefoniga; kaasaskantav CD -mängija; pabertahvel koos paberiga.

Keldrikorruse kööginurgas on võimalik teed keeta ja toitu soojendada/valmistada (veekeetja, 30 tassi, taldrikud, noad-kahvlid, väike elektripliit). On võimalik kasutada ka kaminat (kaminapuud võta ise kaasa) ja sauna (lisatasu 30€). Stuudios on 2 tualetti koos wc ja dušiga.

saal2

 

Nädalalõpu kursustel  on õpetajal või osalejatel võimalus ööbida ka stuudios (lisatasu 20€ öö/inimene – madratsid ja voodipesud hinna sees).

1 tund (60 min) – 20 €
1 päev – 100 €

Hindadele lisandub käibemaks 20%.

Ruumi/stuudio broneerimiseks on vajalik 50% tagastamatu ettemaks. Pikemaajaliste broneeringute puhul tuleb ettemaks tasuda hiljemalt 2 kuud enne.

***

saal1