Stuudiost

Magasini 29a (suvel) - FOTO

 

 

Tere tulemast Kundalini Stuudiosse

Ükskõik, mida me oma elus ka ei teeks, otsime ikka ja ainult ISEENNAST. Otsime igalt poolt. Suhetest. Tööst. Erinevate tegevuste ja toimingute kaudu. Reisime teise maailma otsa lootusega kasvõi sealtki ennast leida…
Mina olen enda vastused küsimustele: kes ma olen, kust ma tulen, kuhu lähen, saanud kundalini jooga abiga.
Kundalini joogat kutsutakse ka teadlikkuse joogaks. Pidevalt praktiseerides muutume teadlikumaks oma kehast ning nendest protsessidest, mis on seotud kehaga; saame teadlikuks ka sellest, kuidas funktsioneerib meie meel. Kuidas seda vaigistada, suunata, juhtida; muutume teadlikuks ka sellest, mis toimub hinge tasandil. Teadvus avardub. Tervis paraneb. Meel rahuneb. Süda avaneb. Tekib harmooniline suhe iseenda ja kõige sellega, mis on meie ümber.

Kuna teadmised saavad tarkuseks ainult läbi kogemuse, siis oled oodatud osa võtma nii joogatundidest kui ka teistest toredatest, end avardavatest ettevõtmistest, mis stuudios toimuvad.

Piret Jõemägi
stuudio asutaja ja juhataja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kundalini Stuudio asub 1926. aastal arhitekt H. Johansoni projekti järgi ehitatud ja tänaseks täielikult renoveeritud ning muinsuskaitse all olevas majas. Joogastuudio alustas oma tegevust 2012 aasta 13. augustil. Ruumid asuvad kahel tasapinnal (soklikorrus ja I korrus) – soklikorrusel on kogunemisruum, seal saab riideid vahetada ja teed juua; esimesel korrusel on valgusküllane joogasaal kõrge lae ja suurte akendega. Mõlemal korrusel asuvad tualettruumid. Sisenemine joogastuudiosse on soklikorruselt.