Noortejooga

 

 

Jooga muudab keha paindlikumaks ja meele rõõmsamaks, võimaldades vabastada füüsilisest kehast pingeid ja toetada emotsionaalset tasakaalu, mis just teismeeas erilist tähelepanu vajab. Läbi erinevate hingamistehnikate ja meeleharjutuste on võimalik parandada keskendumisvõimet, mälu ja loovust. Luud ja liigesed muutuvad tugevamaks, samuti saab toetust närvi – ja immuunsüsteem.
Joogatunni lõpuosa lõdvestus on vajalik osa päevast, mis aitab koolirutiinist välja lülituda ja õpetab looma igapäevaseid tervislikke harjumusi.

Joogamatid ja pleedid lõdvestuse ajaks on kohapeal olemas. Võimalusel võtta kaasa isiklik veepudel. Riietus mugavalt ja kihiline, soovituslik võimalikult naturaalsest materjalist heledates toonides.

Noortejooga tunni oluliseks osaks on nii pingete vabastamine, enese tunnete märkamine, loovuse arendamine, kui lõdvestuse ja meditatsioonioskuste praktiseerimine. Joogatund võimaldab noortel õppida paremini mõistma ja teadvustama enese vajadusi ja tundeid, toetab enesekindlust ning empaatilisust enese ja teiste suhtes.

Lisaks võimaldab joogaga tegelevatel noortel leida sarnaste huvidega kaaslasi, olla toetatud ja väärtustatud, vältides võistlemist ja võrdlemist.

Lisaks füüsilistele harjutustele võimaldab tundide ülesehitus kogeda heli ja loovtehnikate positiivset mõju ning käsitleda erinevaid teemasid, mis on seotud toitumise, tervislike ja terviklike eluviiside ja väärtustega.

Juhendaja Kalli Nishan Priya
tel +372 55601768
info@kallikodu.ee
Vajalik eelregistreerimine!

Kuutasu 26 eurot (4 korda). Pikema perioodi eest tasudes ja ühe pere lastele soodustused!
Esimene tutvustav tund 5 eurot. Üksik tund 10 eurot.

Lisainfo Laste Joogaruum Hingelind Facebooki lehel
Laste- ja noortejooga tunde on võimalik kokkuleppel korraldada lasteaedades ja koolides
Huvi korral kirjuta info@kallikodu.ee või helista +372 55601768

Korraldaja
Laste Joogaruum Hingelind
info@kallikodu.ee, kontakttelefon: + 372 55601768