Koolitused

Kundalini Jooga töötuba – Aeg, raha, küllus ja vaimsus


19-20. oktoober 2019
Ardaas Singh (Hispaania)

Aeg ja raha on vaid energia kaks olekut. Kui meil on piisavalt aega, saame minna jalgsi Pariisi ilma raha kulutamata; kui meil on piisavalt raha, saame osta pileti Pariisi ilma aega kulutamata. Sel hetkel, kui saame teadlikuks raha väärtusest, hakkame üht teise vastu vahetama. Leiame töö ning vahetame oma aja raha vastu ja alguses annab tegutsemis- ja ostmisvõimalus väga vägeva tunde. Kuid oma uues külluses me sageli jõuame selleni, et raiskame energiat pealiskaudselt, mis pakub vaid ajutist rahuldust. Mida enam me kiindume sellise eluviisi mugavustesse, seda enam nõuab eluviisi säilitamine meilt energiat. Aastate möödudes hakkame tajuma, kui piiratud on me aeg ning peagi saame aru, et vahetuse hind on liialt kõrge: me soovime kaotatud aega tagasi, kuid tagasi vahetada ei saa. “Milles seisneb väljakutse? Kas see, mida saame, ei  ole piisav? Kuidas me investeerime või raiskame aega/raha/energiat, mis meil on? Kas oleme valmis ja avatud, võtmaks külluse vastu?” Need on mõned küsimused, millega selles töötoas tegeleme. Vaatame ausalt otsa oma piiravatele uskumustele ning õpime tundma neist üle saamise võimalusi, mida pakub kundalini jooga kriyade ja meditatsioonide transformeeriv vägi. Avastame teekonda, mis kulgeb nappusega kaasas käiva negatiivse suhtumise juurest (pole “piisavalt” aega/raha/energiat/ …) läbi küllusele omase positiivse – siiski ebarealistliku – suhtumise fantaasiamaailma õitsengu/külluse vabastavasse meeleruumi. Tulevik terendab ees. Lubagem endil astuda välja aja järel lohisemisest ning isegi kasvada hetkes elamisest kõrgemale. Võimalus pöörata nina tulevikku on meie endi kätes ning nüüd, olles juhitud oma intuitiivsest teadlikkusest, õppida elama ajast eespool. Lubagem endil investeerida iga grammike energiat õigesse suunda, oma ettemääratuse hüvanguks.

mees

Ardaas Singh alustas oma karjääri muusikuna, ülikooli õppejõuna ja teadurina. Kuigi mõlemad tema vanemad on joogid ning ta oli sünnist saadik ümbritsetud joogaraamatute ja tšakrapiltidega, ei alustanud Ardaas joogaõpinguid enne kui 2002. aastal, mil ta töötas parajasti oma tehisintellekti käsitleva doktoritöö kallal. Ta alustas mantrajoogina, olles Muz Murray õpilane Suurbritannias, Prantsusmaal ja Indias. Seejärel õppis ta Sat Nam Rasayani tervenduskunsti ning tegi läbi Kundalini Jooga õpetaja kursused New Mexicos, USAs. Lisaks Indiale ja Suurbritanniale on Ardaas reisinud Euroopas, õppides Karam Kriya rakendusliku numeroloogia tarkusi oma vaimselt õpetajalt Shiv Charan Singh’ilt. Käesoleval ajal on Ardaas pühendunud nende õpetuste edasi andmisele, õpetades rahvusvahelisel tasemel Karam Kriya nõustajaid ning kundalini jooga 1. ja 2. taseme õpetajaid.

Registreerimine ja osaluspanus.

Osaluspanus on 160€ (kui registreerida ja tasuda ettemaks enne 19.augustit). Alates 20.augustist on osaluspanus 200€. Osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine:kundalinistuudio@gmail.com ja ettemaksu 48€ tasumine (pärast registreerimist saadetakse arve); ettemaks tagastamisele ei kuulu.
www.kundalinistuudio.ee