Koolitused

Kundalini jooga algajate kursus


21-22.09.2019

Kursuse  eesmärk on anda baasteadmised kundalini joogast Joogi Bhajani, PhD õpetuse järgi. Teoreetiline osa vaheldub praktiliste harjutustega. Kursusel saab ka praktilisi näpunäiteid, harjutusi, meditatsioone igapäevaelus esilekerkivate probleemidega toimetulekuks.

 

PRAKTILINE KUNDALINI JOOGA - TERVENDA END ISE


september 2019 - august 2020 1x kuus (L või P)

Kursus “Praktiline Kundalini Jooga – tervenda end ise” on ellu kutsustud eesmärgiga paotada veidi rohkem selle rikkaliku joogaliigi varasalve ust, et kogeda erinevaid tervendavaid harjutusi ja meditatsioone. Kursuse teine eesmärk on  õppida rohkem oma füüsilist keha tundma ja ka seda, kuidas emotsioonid ning  mõtted on seotud teatava kehaosa ja haigustega.

Kundalini Jooga töötuba - Aeg, raha, küllus ja vaimsus


19-20. oktoober 2019

liivakell

Aeg ja raha on vaid energia kaks olekut. Kui meil on piisavalt aega, saame minna jalgsi Pariisi ilma raha kulutamata; kui meil on piisavalt raha, saame osta pileti Pariisi ilma aega kulutamata. Sel hetkel, kui saame teadlikuks raha väärtusest, hakkame üht teise vastu vahetama.
Töötuba on inglise keeles eesti keelse tõlkega.

Workshop introduction in English: read here

Kundalini jooga algajate koolitus


29.09-22.12.2019 nädalavahetustel

Kundalini joogat tutvustav 7-osaline kursus. Saad ülevaate kundalini jooga olemusest ja õpid selgeks peamised tehnikad, mida joogatundides kasutatakse. Omandad palju praktilisi teadmisi ja kogemusi, kuidas teadlikult hoida oma keha ergas ja terve, meel selge ja rahulik. Usun, et leiad ka vastuse, miks vahel kõigest hoolimata hing ihkab siiski midagi enamat.

KURSUS „21 MEDITATSIOONI ASTET“


29.09 - 22.12.2019 nädalavahetustel

Kursus “21 meditatsiooni astet” tutvustab meditatsiooni erinevaid etappe, aitab neid lahti mõtestada ning ise süvendatult läbi kogeda. See on Joogi Bhajani õpetusel põhinev süstemaatiline lähenemine eneserealiseerimisele ja tervendamisele läbi meditatsiooni.