Koolitused

Kundalini jooga ja Karam Kriya numeroloogia töötuba "2020 aasta kvaliteedid ja väljakutsed"


4 - 5.01.2020

Mis on Karam Kriya? Karam Kriya on antudJoogi Bhajani poolt ja seda on edasiarendanud Shiv Charan Singh. See onrakendusteadus numeroloogiast, mis annabuue mõistmise sinu hinge teekonnast läbi ajaja ruumi. Las numbrid juhivad sind!
Kursus toimub inglise keeles eestikeelse tõlkega.

Kundalini jooga algajate kursus


11 - 12.01.2020

Mida kundalini jooga annab?
1.Õpid oma keha tundma, kontrollima ja parimal moel kasutama.Muutud sitkemaks, vastupidavamaks ja paindlikumaks; füüsiline vormparaneb, koordinatsioon ja aju poolkerade töö paraneb.
2.Üldine tervislik seisund paraneb.
3.Muutud rahulikumaks; õpid, kuidas keerulistes olukordadesneutraalset meelt säilitada; tasakaalu saavutada ja hoida.
4.Saad parema kontakti oma põhiolemusega, mis viib vastusteniküsimustele: kes ma olen? kust ma tulen? kuhu lähen?
5.Saad lisaenergiat ning õpid, kuidas seda ise n.ö „toota“

PRAKTILINE KUNDALINI JOOGA - TERVENDA END ISE


september 2019 - august 2020 1x kuus (L või P)

Kursus “Praktiline Kundalini Jooga – tervenda end ise” on ellu kutsustud eesmärgiga paotada veidi rohkem selle rikkaliku joogaliigi varasalve ust, et kogeda erinevaid tervendavaid harjutusi ja meditatsioone. Kursuse teine eesmärk on  õppida rohkem oma füüsilist keha tundma ja ka seda, kuidas emotsioonid ning  mõtted on seotud teatava kehaosa ja haigustega.

MEEL SINU TEENISTUSES. MEELE 81 TAHKU


16. oktoobrist kolmapäeviti

Tunnid põhinevad Joogi Bhajan’i õpetustel meele erinevatest tahkudest, aspektidest, projektsioonidest (nt näitleja, juht, strateeg, meister) ja kuidas neid tasakaalustada.
Lisaks räägime ja mõtiskleme meele teemadel kaasates Kundalini jooga lähenemise ja kriyad (iga tund ei sisalda kriyat), isiklike kogemuste jagamise, seosed Karam Kriya numeroloogiaga ja Siri Guru Granth Sahib’i tarkuse. 

Kundalini jooga algajate koolitus


06.10-22.12.2019 nädalavahetustel

Kundalini joogat tutvustav 7-osaline kursus. Saad ülevaate kundalini jooga olemusest ja õpid selgeks peamised tehnikad, mida joogatundides kasutatakse. Omandad palju praktilisi teadmisi ja kogemusi, kuidas teadlikult hoida oma keha ergas ja terve, meel selge ja rahulik. Usun, et leiad ka vastuse, miks vahel kõigest hoolimata hing ihkab siiski midagi enamat.