Koolitused

PRAKTILINE KUNDALINI JOOGA - TERVENDA END ISE


september 2019 - september 2020 1x kuus (L või P)

Seoses hetkeolukorraga lükkub Erituselundite moodul edasi ja toimub 23.05

Kursus “Praktiline Kundalini Jooga – tervenda end ise” on ellu kutsustud eesmärgiga paotada veidi rohkem selle rikkaliku joogaliigi varasalve ust, et kogeda erinevaid tervendavaid harjutusi ja meditatsioone. Kursuse teine eesmärk on  õppida rohkem oma füüsilist keha tundma ja ka seda, kuidas emotsioonid ning  mõtted on seotud teatava kehaosa ja haigustega.

Suvekursus "ELUTSÜKLID"


26 - 28. juunil 2020

Elu/Universum on pidevas muutumises ning sama toimub ka meiega, füüsiline vananemine aga ei tähenda veel küpseks saamist.  Kursusel vaatleme lähemalt elutsükleid ning õpime tundma kriisiaastaid; liigume ajas minevikku ja tulevikku; teeme oma isikliku elukaardi, mediteerime, praktiseerime kundalini joogat, hingamispraktikaid, tantsime ja  tunneme rõõmu üksteise suurepärasest seltskonnast.

Kursus on suurepäraseks võimaluseks vaadata oma elule tagasi, puhastada end vanast energiast, mõttemustritest, emotsioonidest ning teha saadud info põhjal uusi valikuid ja otsuseid. Elagu ELU!

Kursuse täpsemat kirjeldust saad lugeda siit

 

Kundalini Stuudio suvekool "MEEL, MEELEMÄNGUD ja MEDITATSIOON"


17 - 18. juulil 2020

Mida me leiame, kui iseenda sisse vaatame?

Leiame meele, mis lakkamatult iseendaga räägib; hüppab ühelt mõttelt või emotsioonilt teisele; on pidevas liikumises “selle eest” või “tolle poole”; annab hinnanguid; mõistab kohut enda ja teiste üle; tunneb, et kogu aeg on midagi puudu; tahab muljet avaldada; liialdab, valetab, haletseb, võimendab jne.
Suvekursusel uurime lähemalt, kuidas meel funktsioneerib ning kuidas teda puhastada ja treenida. Treenituna teenib meel meid, mitte vastupidi.

Kursuse täpsema kirjelduse leiad siit