Stuudiost

Tere tulemast Kundalini Stuudiosse

Ükskõik, mida me oma elus ka ei teeks, otsime ikka ja ainult ISEENNAST. Otsime igalt poolt. Suhetest. Tööst. Erinevate tegevuste ja toimingute kaudu. Reisime teise maailma otsa lootusega kasvõi sealtki ennast leida…
Mina olen enda vastused küsimustele: kes ma olen, kust ma tulen, kuhu lähen, saanud kundalini jooga abiga.
Kundalini joogat kutsutakse ka teadlikkuse joogaks. Pidevalt praktiseerides muutume me teadlikumaks oma kehast ning nendest protsessidest, mis on seotud kehaga; saame teadlikuks ka sellest, kuidas funktsioneerib meie meel – kuidas seda vaigistada, suunata, juhtida; muutume teadlikuks ka sellest, mis toimub hinge tasandil. Teadvus avardub. Tervis paraneb. Meel rahuneb. Süda avaneb. Tekib harmooniline suhe iseenda ja kõige sellega, mis on meie ümber.

Kuna teadmised saavad tarkuseks ainult läbi kogemuse, siis oled oodatud osa võtma nii joogatundidest kui ka teistest toredatest, end avardavatest ettevõtmistest, mis stuudios toimuvad.

Piret 2017sygis
Piret Jõemägi (Jai Kartar Kaur)
Rahvusvaheliselt sertifitseeritud kundalini jooga õpetaja
Kundalini Stuudio asutaja ja juhataja


Magasini 29a (suvel) - FOTOKundalini Stuudio asub 1926.aastal arhitekt H. Johansoni projekti järgi ehitatud ja tänaseks täielikult renoveeritud ning  muinsuskaitse all olevas majas. Joogastuudio alustas oma tegevust 2012 aasta 13.augustil. Ruumid asuvad kahel tasapinnal (soklikorrus ja I korrus) – soklikorrusel on kogunemisruum, seal saab riideid vahetada ja teed juua; esimesel korrusel on valgusküllane joogasaal kõrge lae ja suurte akendega. Mõlemal korrusel asuvad tualettruumid. Sisenemine joogastuudiosse on soklikorruselt.

 

Kinkekaart

Kui soovid heale sõbrale või lähedasele inimesele kinkida joogakogemust, siis selleks on hea võimalus kinkida Kundalini Stuudio kinkekaart.
40€ kinkekaart võimaldab külastada 4 joogatundi
45€ kinkekaart annab võimaluse individuaaltunniks (juhendaja Piret Jõemägi)
70€ kinkekaart võimaldab külastada 8 joogatundi
300€ kinkekaart võimaldab osaleda algajate kursusel (13x 2,5 tundi)

Kinkekaardi soetamiseks võta palun ühendust: kundalinistuudio@gmail.com või helista 501 90 30


Kundalini Stuudio joogamatid:

  • Orginaaldisainiga joogamatid on tehtud looduslikust taaskasutatavast kummist. Mati muudab eriliseks luksusliku velvetise mikrofiibrist kangaga pealispind. Sametine mikrofiiber hakkab toimima libisemiskindlalt siis kui käed muutuvad niiskes. Mida rohkem higistad, seda kindlamalt matt sind paigal hoiab.
  • Matt on kombinatsioon matist ja joogarätikust. Sa ei pea enam kaasa võtma eraldi joogarätikut, mis kipub ebamugavalt joogamatil liikuma. Matt on tänu kangale pehmem ning nahaga ja näoga kokkupuutes meeldiv ning soe.
  • Kui sa kasutad matti rahulikuma praktika juures, siis on sul vaja pihustada veidi vett matile või teha käed märjaks, et muuta pind mittelibisevaks (pihusti leiad joogasaalist riiuli pealt).
  • Matt on öko-sõbralik, biolagundatav, taaskasutatav looduslikust kummist, prinditud veebaasiliste värvidega. Vaba silikoonist ja toksiinidest