Koolitused

12-osaline kursus naistele “Olen Naine”


11. augustil XII osa
Piret Jõemägi

Kursuse jooksul õpime lõdvestuma läbi joogaharjutuste, meditatsioonide, tantsu; harjutame, kuidas ennast  “kohale tuua” läbi hingamisharjutuste ja teadlik olemise; kogeme vahet –  mida  tähendab olla naiselikus energias  ja mehelikus energias; vabastame kehast pingeid, meeletasandilt negatiivsust ning destruktiivsust; õpime selgeks meditatsiooni, mille abil saada kontakti ürgse universaalse naiseliku väega; saame teadlikuks arhetüüpidest ja elutsüklitest (elu biorütmidest), mis meid inimesena mõjutavad; liigume tagasi lapsepõlve ja puhastame lapsepõlvega seotud alateadlikke mustreid, millel on aeg minna; teadvustame ema ja isa rolli lapse arengus ja turvatunde väljakujunemises, tutvume ka oma “sisemise emaga”; õpime paremini tundma oma seksuaalsust ja tehnikaid, kuidas seksuaalenergiat liikuma panna ja käimas hoida; praktiseerime südame avamise meditatsioone, teadvustame, mida tähendab armastus ning  kuidas oma südant avada. Räägime palju suhetest: suhtest iseendaga, oma partneriga, suhtest maailmaga. Kohtume oma erinevate minadega: “Tõeline Mina”, “persona”, “vari”, “”peidetud mina” ja uurime lähemalt seda, kuidas nad meie käitumist mõjutavad. Teadvustame meeste-ja naistevahelisi erinevusi ja räägime ka sellest, millest need erinevused tulevad. Uurime lähemalt seda, mis on armumise anatoomia; kuidas me tavaliselt suhtesse satume ning milline on alateadvuse roll selles. Vaatleme lähemalt ka seda, mis on abielu ja püha abielu vahe ning mida teha selleks, et n.ö tavaline abielu kujuneks pühaks abieluks. Käsitleme ka neid mänge, mida me tavaliselt abielus mängime ja küsime endalt kas kõik need mängud viivad meid edasi harmoonilise suhte poole või hoopis lõhuvad seda. Uurime oma vajadusi ja väärtusi ning saad tööriistu oma sisemaailma korrastamiseks ning korrashoidmiseks.
Teoreetiline osa vaheldub  harjutuste ja meditatsioonidega (kundalini jooga, holistilne regressiooniteraapia, tantra, erinevad hingamistehnikad, meditatiivne tants jne.).

Osalemine:
Kursus on tervik – soovitav on osaleda kõikidel moodulitel; vabade kohtade olemasolul saab osaleda ka üksikutel kordadel.
Osaluspanus on 80€ (üks moodul). Kui soovid kohapeal lõunat süüa (taimne supp ja imehea kook mahedast toorainest otse Karin Epleri köögist), siis lisandub toiduraha 5€.
Juhul kui soovid tasuda kogu kursuse eest korraga, siis on soodushind 860€(tasuda esimesel moodulil, laager  soodushinna sisse ei kuulu). Suvise joogalaagri tasu on 200€, millele lisandub 4 päeva toidu-ja ööbimisraha.
Kursusel osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine hiljemalt 3 päeva enne kursuse algust: kundalinistuudio@gmail.com
Kursust juhendab Piret Jõemägi (Jai Kartar Kaur)
Rahvusvaheliselt sertifitseeritud kundalini jooga õpetaja
Holistiline regressiooniterapeut
vaata tutvustust: www.kundalinistuudio.ee/õpetajad

KURSUSE KAVA TEEMADE JA KUUPÄEVADE KAUPA:

30.09.2017 – Naiseksolemise baas. Kohalolek. Pingete vabastamine.
28.10.2017 – Turvatunne. Ema ja isa erinevad  rollid. Laps oma emale. Emaks olemine oma sisemisele lapsele
25.11.2017 – Arenguetapid. Arhetüübid – universaalsed algenergiad, mis mõjutavad meie enesetunnetust ja elu.
16.12.2017 – “Mina” erinevad tahud. Suhte loomine iseendaga.
20.01.2018 – Kosmiline mäng mehe ja naise vahel. Naiste ja meeste erinevused.
10.02.2018 – Mees minu sees -meesarhetüübid naise sisemaailmas. Tunne oma meest.
03.03.2018 – Anima ja Animus. Kes ja milleks? Sisemine esoteeriline abielu-  harmoonia, vabaduse  ja tugevuse alus.
14.04.2018–  Armumine. Kuidas satume suhtesse? Teadlik suhe. Naine suhete reguleerijana.
19.05.2018 – Abielu kui kõrgeim jooga. Tüüpilised mängud abielus. Kuidas hoida suhet?
16.06.2018 – Naise seksuaalsus – tabamatu, ürgne vägi. Energia, kirg ja orgasmid.
07.07.2018  – Naise seksuaalsus II – oma seksuaalsuse mõistmine ja väärtustamine. Kujunemine, piirid ja tabud, fantaasiad.
11.08.2018 – Armastus. Enda aktsepteerimine ja armastamine. Kursuse lõpetamine.
17- 20.08.2018 Naiste joogalaager Polli Talu Loomingulises Keskuses Läänemaal. “Olen Naine – olen ilus”. Harjutuste kompleksid ja meditatsioonid tervise ja ilu heaks.