Koolitused

12-osaline kursus naistele “Olen Naine” – VIIMAST KORDA!


20. juulil XI osa
Jai Kartar Kaur

Kursuse jooksul õpime lõdvestuma läbi joogaharjutuste, meditatsioonide, tantsu; harjutame, kuidas ennast  “kohale tuua” läbi hingamisharjutuste ja teadlik olemise; kogeme vahet –  mida  tähendab olla naiselikus energias  ja mehelikus energias; vabastame kehast pingeid, meeletasandilt negatiivsust ning destruktiivsust; õpime selgeks meditatsiooni, mille abil saada kontakti ürgse universaalse naiseliku väega; saame teadlikuks arhetüüpidest ja elutsüklitest (elu biorütmidest), mis meid inimesena mõjutavad; liigume tagasi lapsepõlve ja puhastame lapsepõlvega seotud alateadlikke mustreid, millel on aeg minna; teadvustame ema ja isa rolli lapse arengus ja turvatunde väljakujunemises, tutvume ka oma “sisemise emaga”; õpime paremini tundma oma seksuaalsust ja tehnikaid, kuidas seksuaalenergiat liikuma panna ja käimas hoida; praktiseerime südame avamise meditatsioone, teadvustame, mida tähendab armastus ning  kuidas oma südant avada. Räägime palju suhetest: suhtest iseendaga, oma partneriga, suhtest maailmaga. Kohtume oma erinevate minadega: “Tõeline Mina”, “persona”, “vari”, “”peidetud mina” ja uurime lähemalt seda, kuidas nad meie käitumist mõjutavad. Teadvustame meeste-ja naistevahelisi erinevusi ja räägime ka sellest, millest need erinevused tulevad. Uurime lähemalt seda, mis on armumise anatoomia; kuidas me tavaliselt suhtesse satume ning milline on alateadvuse roll selles. Vaatleme lähemalt ka seda, mis on abielu ja püha abielu vahe ning mida teha selleks, et n.ö tavaline abielu kujuneks pühaks abieluks. Käsitleme ka neid mänge, mida me tavaliselt abielus mängime ja küsime endalt kas kõik need mängud viivad meid edasi harmoonilise suhte poole või hoopis lõhuvad seda. Uurime oma vajadusi ja väärtusi ning saad tööriistu oma sisemaailma korrastamiseks ning korrashoidmiseks.
Teoreetiline osa vaheldub  harjutuste ja meditatsioonidega (kundalini jooga, holistilne regressiooniteraapia, tantra, erinevad hingamistehnikad, meditatiivne tants jne.).

Osalemine:
Kursus on tervik – soovitav on osaleda kõikidel moodulitel; vabade kohtade olemasolul saab osaleda ka üksikutel kordadel.
Osaluspanus on 80€ (üks moodul). Kui soovid kohapeal lõunat süüa (taimne supp ja imehea kook mahedast toorainest otse Karin Epleri köögist), siis lisandub toiduraha 5€.
Juhul kui soovid tasuda kogu kursuse eest korraga, siis on soodushind 860€(tasuda esimesel moodulil).
Kursusel osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine hiljemalt 3 päeva enne kursuse algust: kundalinistuudio@gmail.com
Kursust juhendab Jai Kartar Kaur
Rahvusvaheliselt sertifitseeritud kundalini jooga õpetaja
Holistiline regressiooniterapeut
vaata tutvustust: www.kundalinistuudio.ee/õpetajad


TAGASISIDE:
Mida kursus “Olen Naine” sulle andis? Mida õppisid? Mis oli kõige olulisem sinu jaoks? Kuidas õpitut ellu rakendad? 

Tiina, 39
Kursus andis mulle päris hea tunde iseenda suhtes. Mul oli kergendus ja hea meel teada saada, et minuga toimuv on täiesti normaalne heas mõttes. Et ma olen siin, kus ma pean olema ja selline nagu ma pean olema.
Lisaks sain väga huvitavaid teadmisi ja võtteid, kuidas iseenda arendamise, emotsioonide ja mõtete juhtimisega toime tulla. Sain tuge ja innustust juurde õppida ja uurida ja eelkõige sain innustust praktiseerida!
Koos olles harjutusi tehes meeldis mulle väga naiste väe tunnetamine.
Naiseks olemine on suur õnnistus – see on üks väga suur teadmine, mis sellest kursusest kinnistunud on.

Helen, 32
Kursus andis kohalolekut – minevik on olnud, tulevik on illusioon, ainus, mis loeb on praegune hetk. Läbi selle olen hakkanud taipama, märkama ja kuulama. Hommikune kastepiisk rohuliblel, minu ego targutamised või siis õrnad intuitsiooni sosinad. Igapäev koosneb detailidest, lihtsalt ma ei osanud seda müras elades näha.
Tänutunnet – olen tänulik kõigile ja kõigele mis minu elus on või on olnud. Tänu erinevatele moodulitele avanes palju peidus olnud mustreid. Õppisin andestama ja armastama, tundes selle juures ülimat tänutunnet.
Usaldama – iseennast ja universumi. Elu ei ole muretsemini ja planeerimine. Moodulis õppisime vanast lahti laskma ja uuele ruumi tegema. Ja selle uue pärast mitte muretsema ning seda mitte etteplaneerima. Minu hing teab ja universum toetab.
Peegeldamise märkamist – mind ümbritsevad elusolendid on minu peegeldajad, sh minu armas koer, kes mulle ikka ja jälle näitab, millises tujus ma uksest sisse astusin. Kui soovin oma elus midagi muuta, siis pean alustama iseendast.
Ja seda on veel ja veel…
Kõige olulisem? Leidsin ennast, kõikide nende hirmude, tabude, murede, hinnangute, häbi jm vahelt. Moodulites tegime praktikaid, mis meile elu ilma selle eelneva listita näitas. Kaasa saime harjutusi, mida ka kõige keerulisemas olukorras kasutada, et end tagasi “koju” tuua.

Katrin, 41
Kursus “Olen Naine” andis mulle eelkõige kindluse, et olen õigel teel. Sain kinnitust, et ainult usaldades elu ja iseennast ning kuulates oma südant saab liikuda mööda oma rada. Õppisin, et tuleb ennast vastu võtta sellisena nagu oled loodud ja leppida ka tumedamate varjudega. Kindlasti üks  olulisem meeldetuletus oli seotud andestamisega, et leiaks endas  alati jõudu andestada nii teistele kui ka iseendale.Kaasa võtan teadmise, et kõik on minus endas olemas, midagi ei ole puudu ega üle, tuleb ainult USALDADA ja liikuda kooskõlas oma tõelise minaga.

Katriin, 31
“Olen Naine” kursus on väga eriline õppimise ja kogemise koht. Avades armastuse tahke, loob struktuuri ja selguse armastusega seotud küsimustele. Õppisin ja kogesin, mida tähendab armastuse sagedusel ja iseendaga kontaktis olemine. Minu jaoks kõige olulisem oli kuulata teooritat ja konspekteerida. Läbi kuuldu ja kirjutamise õppimine ning kurusel kogetud meditatsioonid  olid väga võimsad. Väga eriline on grupiga koos ühes energias olemine ja kursusepäeva koos veetmine. Kõige rohkem oma ellu olen seda rakendanud, et loen materjali sageli üle, nendest kohtades, mille puhul tajun, et fookus on kõrvale läinud  või on murekohti. See aitab mul selgust tuua ja endale olulisi küsimusi teha. Igapäevasel mediteerin hommikul ja õhtul.

KURSUSE KAVA TEEMADE JA KUUPÄEVADE KAUPA:

15.09.2018 – Naiseksolemise baas. Kohalolek. Pingete vabastamine.
13.10.2018 – Turvatunne. Ema ja Isa erinevad rollid. Laps oma emale. Emaks olemine enda sisemisele lapsele.
10.11.2018 – Arenguetapid. Naiste arhetüübid – universaalsed algenergiad.
08.12.2018 – Mees minu sees – meesarhetüübid naise sisemaailmas. Tunne oma meest.
12.01.2019 – Anima ja Animus. Esoteeriline abielu sisemise nais- ja meesenergia vahel.
16.02.2019 – Kosmiline mäng mehe ja naise vahel. Naiste ja meeste erinevused.
09.03.2019 – Armumine. Kuidas satume suhtesse? Teadlik suhe. Naine suhte reguleerijana.
13.04.2019 – Abielu kui kõrgeim jooga. Tüüpilised mängud abielus. Kuidas hoida suhet?
18.05.2019 – Naise seksuaalsus I. Seksuaalenergia. Naise 7 orgasmi.
15.06.2019 – Naise seksuaalsus II. Instinktid. Teadlik seksuaalsus.
20.07.2019 – Armastus. Andestamine. Kuidas ennast armastada?
23 – 25.08.2019 Naiste joogalaager “Olen Naine – olen  Tervendaja”, Polli Talu Loomingulises KeskusesLäänemaal. Laager on praktiline – kundalini jooga harjutuste kompleksid ja meditatsioonid. Registreerumine käib. Hetkel on veel jäänud 2 viimast kohta.
Rohkem infot: http://kundalinistuudio.ee/uritused/olen-naine_olen-tervendaja/