Koolitused

12-osaline kursus naistele “Olen Naine” – VIIMAST KORDA!


15. septembril I osa
Jai Kartar Kaur

Kursuse jooksul õpime lõdvestuma läbi joogaharjutuste, meditatsioonide, tantsu; harjutame, kuidas ennast  “kohale tuua” läbi hingamisharjutuste ja teadlik olemise; kogeme vahet –  mida  tähendab olla naiselikus energias  ja mehelikus energias; vabastame kehast pingeid, meeletasandilt negatiivsust ning destruktiivsust; õpime selgeks meditatsiooni, mille abil saada kontakti ürgse universaalse naiseliku väega; saame teadlikuks arhetüüpidest ja elutsüklitest (elu biorütmidest), mis meid inimesena mõjutavad; liigume tagasi lapsepõlve ja puhastame lapsepõlvega seotud alateadlikke mustreid, millel on aeg minna; teadvustame ema ja isa rolli lapse arengus ja turvatunde väljakujunemises, tutvume ka oma “sisemise emaga”; õpime paremini tundma oma seksuaalsust ja tehnikaid, kuidas seksuaalenergiat liikuma panna ja käimas hoida; praktiseerime südame avamise meditatsioone, teadvustame, mida tähendab armastus ning  kuidas oma südant avada. Räägime palju suhetest: suhtest iseendaga, oma partneriga, suhtest maailmaga. Kohtume oma erinevate minadega: “Tõeline Mina”, “persona”, “vari”, “”peidetud mina” ja uurime lähemalt seda, kuidas nad meie käitumist mõjutavad. Teadvustame meeste-ja naistevahelisi erinevusi ja räägime ka sellest, millest need erinevused tulevad. Uurime lähemalt seda, mis on armumise anatoomia; kuidas me tavaliselt suhtesse satume ning milline on alateadvuse roll selles. Vaatleme lähemalt ka seda, mis on abielu ja püha abielu vahe ning mida teha selleks, et n.ö tavaline abielu kujuneks pühaks abieluks. Käsitleme ka neid mänge, mida me tavaliselt abielus mängime ja küsime endalt kas kõik need mängud viivad meid edasi harmoonilise suhte poole või hoopis lõhuvad seda. Uurime oma vajadusi ja väärtusi ning saad tööriistu oma sisemaailma korrastamiseks ning korrashoidmiseks.
Teoreetiline osa vaheldub  harjutuste ja meditatsioonidega (kundalini jooga, holistilne regressiooniteraapia, tantra, erinevad hingamistehnikad, meditatiivne tants jne.).

Osalemine:
Kursus on tervik – soovitav on osaleda kõikidel moodulitel; vabade kohtade olemasolul saab osaleda ka üksikutel kordadel.
Osaluspanus on 80€ (üks moodul). Kui soovid kohapeal lõunat süüa (taimne supp ja imehea kook mahedast toorainest otse Karin Epleri köögist), siis lisandub toiduraha 5€.
Juhul kui soovid tasuda kogu kursuse eest korraga, siis on soodushind 860€(tasuda esimesel moodulil).
Kursusel osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine hiljemalt 3 päeva enne kursuse algust: kundalinistuudio@gmail.com
Kursust juhendab Jai Kartar Kaur
Rahvusvaheliselt sertifitseeritud kundalini jooga õpetaja
Holistiline regressiooniterapeut
vaata tutvustust: www.kundalinistuudio.ee/õpetajad

KURSUSE KAVA TEEMADE JA KUUPÄEVADE KAUPA:

15.09.2018 – Naiseksolemise baas
13.10.2018 – Turvatunne
10.11.2018 – Arenguetapid
08.12.2018 – “Mina” erinevad tahud
12.01.2019 – Kosmiline mäng mehe ja naise vahel
16.02.2019 – Mees minu sees
09.03.2019 – Anima ja Animus
13.04.2019 –  Armumine
18.05.2019 – Abielu kui kõrgeim jooga.
15.06.2019 – Naise seksuaalsus I
20.07.2019  – Naise seksuaalsus II
17.08.2019 – Armastus
23 – 25.08.2019 Naiste joogalaager “Olen Naine – olen ise enda tervendaja”, Polli Talu Loomingulises Keskuses – registreerimine alanud!