Koolitused

Kundalini jooga algajate intensiivkursus


1 - 2.06.2019
Jai Kartar Kaur

KUNDALINI JOOGA ALGAJATE
NÄDALALÕPU INTENSIIVKURSUS
1-2.06.2019

algajate-jooga

Kursuse  eesmärk on anda baasteadmised kundalini joogast Joogi Bhajani õpetuse järgi. Teoreetiline osa vaheldub praktiliste harjutustega. Kursusel saab ka nõuandeid,  harjutusi ja  meditatsioone igapäevaelus esilekerkivate probleemidega toimetulekuks.

Mida kundalini jooga  annab?

  1. Õpid oma keha tundma, kontrollima ja  parimal moel kasutama. Muutud sitkemaks, vastupidavamaks ja paindlikumaks;  füüsiline vorm paraneb, sest töötavad kõik lihasgrupid (ka seesmised lihased). Koordinatsioon ja aju poolkerade töö paraneb.
  2. Üldine tervislik seisund paraneb.
  3. Muutud rahulikumaks; õpid, kuidas keerulistes olukordades neutraalset meelt säilitada ja tasakaalu saavutada.
  4. Saad parema kontakti oma sügavama olemusega (tunnetuse, intuitsiooniga), mis aitab sul aru saada, kes sa oled ja mis on su eesmärk siis elus.
  5. Saad lisaenergiat ning õpid, kuidas seda ise n.ö „toota“.

AJAKAVA:

Laupäev, 01.06
10.00 – 13.00 Mis on jooga? Põhiaspektid. Kundalini jooga eripära. Selg. Istumine, seismine, astumine. Harjutuste kompleks pingete vabastamiseks seljast.
13.00 – 14.00 lõuna
14.00 – 17.00 Hingamine. Teadliku hingamise tähtsus. Prana. Lihtne, loomulik hingamine. Joogide täishingamine. Tulehingamine. Erinevad hingamisviisid. Hingamise seiskamine. Vahelduv ninahingamine.
17.00 – 17.15 puuviljad, suupisted, joogatee.
17.15 – 20.30 Keha-ja käteasendid.  Kehalukud: juurelukk, diafragma lukk, kaelalukk. Harjutuste kompleks pingete ja negatiivsuse vabastamiseks.

Pühapäev, 02.06
10.00 – 13.00 Energiakeskused ehk tšakrad  I-VIII.  Harjutused  energiakeskuste balanseerimiseks.
13.00 – 14.00 LÕUNA
14.00 – 17.00 Mantra ja meditatsioon. Südame avamise meditatsioon.
17.00 – 17.15  joogatee, puuviljad, suupisted
17.15 – 20.00 Kümme keha. Harjutuste kompleks kümne keha balanseerimiseks.

Kursuse kogumaksumus on 200€. Osalemiseks vajalik eelnev registreerimine hiljemalt 25.05.2019 (või kuni kohti jätkub): kundalinistuudio@gmail.com ja  ettemaksu tasumine 50€ arve alusel (pärast registreerimist saadab raamatupidaja ettemaksu arve; ettemaksu laekumine kinnitab koha grupis). Ettemaksu mittetuleku korral ei tagastata.  Ülejäänud summa tasumine esimesel päeval  sularahas kohapeal.

Hind sisaldab: 18 tundi algajate kursust,  teoreetilise osa materjale, puuvilju, suupisteid ning  joogateed.

Pärast algajate intensiivkursuse läbimist on võimalus osaleda põhigrupi tundides.

Kursust juhendab Jai Kartar Kaur
rahvusvaheliselt sertifitseeritud kundalini jooga õpetaja


TAGASISIDE:

Jane, 33
Kursus andis mulle algteadmised kundalini jooga õpetusest. Kõige põhilisem ja tähtsam on ehk see, et tekkis huvi ise edasi uurida ja lugeda. Kiundalsti alustan ka kundalini jooga praktiseerimisega, et avastada seda jumalikku energiat.
Intensiivkursus jäi minu jaoks veidi lühikeseks, et lõpuni aru saada, mõista ja kinnitada saadud teadmisi. Tuleb uus kursus ette võtta :).

Helen, 32
Kundalini jooga algajate intensiivkursus andis hästi tervikliku ülevaate, mida see joogaliik üldse endast kujutab ja kui palju see endas sisaldab; õppisin tunnetama oma MINA selle erinevates punktides. Kursuse lõpus võttis õpetaja kõik kahe päeva jooksul jagatu kokku südame avamise meditatsiooniga, seda kogemust ei saa sõnadesse panna, seda peab ise kogema. Minu elu võimsaim kogemus.

Olga, 61
Kursus andis mulle hästi kontsentreeritud kujul teavet kundalini jooga õpetuste kohta ja oli hea, et esialgu ei pidanud harjutusi sooritama täispikkuses. Soovitan seda kahepäevast kursust eakamatele algajatele.

Henno, 44
Algajate intensiivkursus andis põhjaliku ülevaate teemast. Olen varem kundalini joogaga individuaalselt tegelenud ja nüüd sain ka kogemuse grupienergias praktiseerimisest.

Diana, 39
Kursuselt sain põhitõed kundalini jooga kohta. See kursus võiks olla koolide programmis sees.

Maido, 56
Kursus andis palju vajalikke algteadmisi kundalini jooga praktiseerimiseks, milliseid muul viisil ei pruugigi tähele panna; muutis mitmed teemad arusaadavamaks ja andis ideid ja indu edasiseks praktiseerimiseks.