Koolitused

2019 AASTA KVALITEEDID JA VÄLJAKUTSED


5 -6 .01 2019

IMG_7834

Numbrid on universaalne keel, mille abil Universum meiega suhtleb ja igal aastal on omad universaalsed tendetsid, mis mõjutavad meie teekonda inimestena. On hea end ette valmistada väljakutseteks, sest need tulevad nii kui nii, sest see on mäng nimega Elu. On hea teada tööriistu (meditatsioone, kriyasid), et voolamalt liikuda.

Kundalini jooga algajate kursus


19.01 - 11.05.2019

Kursuse  eesmärk on anda baasteadmised kundalini joogast Joogi Bhajani õpetuse järgi. Teoreetiline osa vaheldub praktiliste harjutustega. Tundides saab ka praktilisi näpunäiteid, harjutusi, meditatsioone igapäevaelus esilekerkivate probleemidega toimetulekuks.

 

Kursus "21 meditatsiooni astet"


27. jaanuaril

hatsuhinode-mountain

Kursus “21 meditatsiooni astet” tutvustab meditatsiooni erinevaid etappe, aitab neid lahti mõtestada ning ise süvendatult läbi kogeda. See on Joogi Bhajani õpetusel põhinev süstemaatiline lähenemine eneserealiseerimisele ja tervendamisele läbi meditatsiooni. Hakkad rohkem mõistma iseennast, avastad ja avad enda peidus pooli – nii neid mida teadlikult peidad ja varjata soovid, kui ka neid imelisi, mida alateadlikult endas hoiad ja ei oska maailmaga jagada. See on teekond lähemale oma kõrgemale minale.

12-osaline kursus naistele "Olen Naine" - VIIMAST KORDA!


12. jaanuaril V osa

Kursus “Olen Naine” on mõeldud kõigile neile naistele:

  • kes soovivad end rohkem naisena avada ja avastada;
  • kellel on julgust otsa vaadata oma alateadlikele mustritele, maskidele ja sisemistele piirangutele;
  • kes tunnevad, et vanamoodi enam ei saa; aeg on edasi liikuda ja soovivad midagi oma elus muuta.

*Osaleda saab ka üksikute moodulite kaupa!

Kundalini jooga algajate intensiivkursus


1 - 2.06.2019

Kursuse  eesmärk on anda baasteadmised kundalini joogast Joogi Bhajani õpetuse järgi. Teoreetiline osa vaheldub praktiliste harjutustega. Kursusel saab ka nõuandeid,  harjutusi ja  meditatsioone igapäevaelus esilekerkivate probleemidega toimetulekuks.