Koolitused

Kursus "21 meditatsiooni astet"


3. novembril IV moodul

hatsuhinode-mountain

Kursus “21 meditatsiooni astet” tutvustab meditatsiooni erinevaid etappe, aitab neid lahti mõtestada ning ise süvendatult läbi kogeda. See on Joogi Bhajani õpetusel põhinev süstemaatiline lähenemine eneserealiseerimisele ja tervendamisele läbi meditatsiooni. Hakkad rohkem mõistma iseennast, avastad ja avad enda peidus pooli – nii neid mida teadlikult peidad ja varjata soovid, kui ka neid imelisi, mida alateadlikult endas hoiad ja ei oska maailmaga jagada. See on teekond lähemale oma kõrgemale minale.

12-osaline kursus naistele "Olen Naine" - VIIMAST KORDA!


10. novembril III osa

Kursus “Olen Naine” on mõeldud kõigile neile naistele:

  • kes soovivad end rohkem naisena avada ja avastada;
  • kellel on julgust otsa vaadata oma alateadlikele mustritele, maskidele ja sisemistele piirangutele;
  • kes tunnevad, et vanamoodi enam ei saa; aeg on edasi liikuda ja soovivad midagi oma elus muuta.

*Osaleda saab ka üksikute moodulite kaupa!

Kundalini jooga algajate kursus


19.01 - 11.05.2019

Kursuse  eesmärk on anda baasteadmised kundalini joogast Joogi Bhajani õpetuse järgi. Teoreetiline osa vaheldub praktiliste harjutustega. Tundides saab ka praktilisi näpunäiteid, harjutusi, meditatsioone igapäevaelus esilekerkivate probleemidega toimetulekuks.

 

Tantra töötuba "Nõusolekuratas"


20 - 21. oktoobril 2018

Kahepäevases töötoas toovad Rose ja Rupert kokku parima lääne õpetuse intiimsuse ja suhete kohta (nõusolekuratas) idamaiste õpetustega energia ja teadvuslikkuse kohta (tantra).

Kundalini jooga algajate intensiivkursus


29 - 30.06.2019

Kursuse  eesmärk on anda baasteadmised kundalini joogast Joogi Bhajani õpetuse järgi. Teoreetiline osa vaheldub praktiliste harjutustega. Kursusel saab ka nõuandeid,  harjutusi ja  meditatsioone igapäevaelus esilekerkivate probleemidega toimetulekuks.